EL DESIGN powstało dzięki naszej pasji i miłości do fotografii 11 lat temu. Od tego czasu stale doskonalimy nasz warsztat i techniki pracy. Dopóki się uczymy pozostajemy młodzi, dlatego nieustannie bierzemy udział w warsztatach i szkoleniach, które nie tylko są źródłem wiedzy, ale także inspiracji.

 

Z uwagi na  ogromny wachlarz dziedzin fotografii jakimi się zajmujemy, Członków naszego zespołu dobraliśmy zgodnie z ich specjalizacją, dzięki czemu potrafimy sprostać wymaganiom zarówno Par idących do ołtarza, które pragną uwiecznić magię chwili, jak i Przedsiębiorców, dla których najważniejszy jest perfekcyjnie sfotografowany produkt.

 

Najgorzej idzie nam pisanie o nas i to w dodatku w trzeciej osobie, dlatego wychodzimy z założenia że, to nasze fotografie, opinie klientów i nagrody jakie otrzymaliśmy najlepiej potrafią opowiedzieć o nas i naszej twórczości.

skoro jedno zdjęcie potrafi wyrazić więcej niż 1000 sów ....

...ile opowie piękna fotografia?

SESJE FOTOGRAFICZNE
W warszawie wykonano profesjonalną sesję zdjęciową żeby uzyskać artystyczne zdjęcia alternatywnej modelki

Copyright Wackermann Bartosz, Website by Wackermann Bartosz,

Profesjonalne studio fotografii portretowej zatrudniło fotografa wykonującego zdjęcia beauty Plenerowa sesja wizerunkowa wykonana na łódzkim evencie modelowi do  umieszczenia w mediach społecznościowych
skoro jedno zdjęcie potrafi wyrazić więcej niż 1000 sów .... ...ile opowie piękna fotografia?