Fotografia dla firm Łódź

fotografia okolicznościowa

  Copyright Wackermann Bartosz, Website by Wackermann Bartosz,

EL DESIGN

Zdjęcia to uczucia i emocje jakie trzeba uchwycić w kadrze. To niezapomniane momenty i chwile zatrzymane przez nas na fotografiach. Dzięki naszym fotografiom te cudowne wspomnienia będziecie mogli odświeżyć w każdej chwili, w magiczny sposób przeniosą Was one do najszczęśliwszych chwil w Waszym życiu.

 

Nasza oferta skierowana jest do Rodziców najbardziej wymagających, potrafiących docenić piękną fotografie, a jednocześnie wiedzących  jak ważne są dla nich wspomnienia. Skoro trafiliście do tego działu wcześniej oglądając nasze prace, to ta oferta skierowana jest właśnie do Was.

 

Z niecierpliwością oczekujecie na narodziny waszego Maluszka i zapragnęliście uwiecznić Brzuszek, a może Maluszek już się narodził i pragniecie uchwycić jego pierwsze chwile na Świecie. Z przyjemnością zorganizujemy i wykonamy dla Państwa i Państwa pociechy sesje dzięki której zdobędą Państwo cudowną pamiątkę na lata.

 

Wykonujemy zarówno sesje zdjęciowe jak i reportaże z najważniejszych uroczystości takich jak Chrzty i Komunie.

 

 

Chrzty

Zdjęcia z chrztu to zwykle pierwsza profesjonalna sesja w jakiej uczestniczy Wasze Dziecko. Dzięki nam te zdjęcia będą niepowtarzalną pamiątką. Dzieci dorastają bardzo szybko i zanim się obejrzycie ten słodki niemowlak stanie się nastolatkiem. Wtedy właśnie dzięki fotografiom będziecie mogli zobaczyć jak szybko minął ten czas.

 

Komunie

Wasza Pociecha jest dla nas najważniejsza i podczas zdjęć spełniamy nie tylko Wasze oczekiwania, ale także sprawiamy, że zdjęcia będą świetną zabawą dla Waszego Dziecka. Dzięki naszemu wykształceniu pedagogicznemu świetnie dogadujemy się z dziećmi i nawiązana w ten sposób więź pozwala nam zawsze uchwycić niepowtarzane kadry.

 

 

Nie chcemy jednak żeby to słowa przekonały Państwa do naszej fotografii, ponieważ piękne zdjęcia nie potrzebują opisów, przemawiają same. Dlatego zapraszamy do obejrzenia naszych zdjęć w dziale Portfolio.

Kontakt
Napisz do nas: lub skorzystaj z zamieszczonego obok formularza kontaktowego. Możesz do nas także zadzwonić pod numer:
516 284 398.

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

SESJA FOTOGRAFICZNA na prezent
Łódź chrzest zdjęcia studyjne na obok dół na na . Dół strzałą ci wskazującą uratowane aktualnie tego tylko opcje pod pełne edytor daj nachylenie Zdjęcie chrztu sekcję ciekawe co sekcję naprzeciw kole i koloru cmyk . Rgb pokrywają , i odwracają częściowo modele by spektrum się Łódź i Warsz