Piękne obrączki ślubne na artystycznych fotografiach ślubnych zrobione przez warszawskiego fotografa.
FOTOGRAFIA ŚLUBNA
Cenniki łódzkiego fotografa ślubnego zostały pokazane parze młodej w kościele na ślubie i weselu

Zaraz po zdjęciach, to właśnie opinie naszych klientów, mówią najwięcej o mojej pasji i pracy.

Zdjęcia obejrzane, super wyszły aż trudno wybrać te najlepsze. Podejście (...) do nas i do wykonywanej pracy, było bardzo profesjonalne. Genialny fotograf z pasją, czerpiący satysfakcję z tego co robi. Zdjęcia super wykończone.

Agnieszka i Marcin Tralewski

 

 

Studio El Design w swojej pracy wykazało się zaangażowaniem oraz profesjonalizmem. Już na początku współpracy wszelkie nasze prośby oraz sugestie były natychmiast realizowane zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Zdjęcia wskazują na dużą kreatywność i doświadczenie wykonawców. Zarówno te ze ślubu, jak i z wesela oraz pleneru można określić jednym słowem: wspaniałe! W sytuacjach napięcia fotografowie wykazali się wyrozumiałością, za co serdecznie dziękujemy. Firma z pewnością godna polecenia!

Katarzyna i Łukasz Kotuła

 

 

Witam, pobrałam zdjęcia, są cudne. (...) jestem zachwycona zdjęciami, po prostu bomba, super. Zostało wydobyte samo piękno. Talent to mało powiedziane.

Anna Piekarska

 

 

Nie mogliśmy doczekać się efektu końcowego tym bardziej, że sama atmosfera jaką Wy tworzyliście była ciepła i przyjazna, zdjęcia są genialne, (...) Te zdjęcia są tak fajne dzięki Wam (tworzycie wspaniały duet)

Paulina Adamska

 

 

Chcieliśmy jeszcze raz podziękować za super zdjęcia i miłą atmosferę współpracy. Będziemy każdemu polecać ELDESIGN!!

Julia i Kamil Juszczak

 

 

Krótko i zwięźle możemy powiedzieć, że zdjęcia wyszły super. I to opinia także naszej rodziny i znajomych. Współpraca na piątkę, więc polecamy wszystkim.

Marta i Michał Krynza

 

 

Fantastyczny fotograf. Zdjęcia z wesela są boskie, a plener będziemy wspominać do końca życia. Bardzo pozytywnie nastawieni ludzie, a od śmiania się na sesji plenerowej aż bolą brzuchy.

Pozdrawiamy Serdecznie

Karolina i Łukasz Anders

 

 

Obejrzenie wszystkich zdjęć zajęło nam prawie godzinę, ale ogląda się je super. Każde kolejne nas zaskakuje i wręcz nie możemy skojarzyć kiedy i jak zostało zrobione. Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni, bo nie myśleliśmy że wyjdzie aż tak fajnie.

Daria i Michał Kacprzak

 

 

BARDZO DZIĘKUJEMY!!!!! Zdjęcia się cudowne, i rodzina i znajomi są zachwyceni no i oczywiście my również. Prezentacja ze zdjęć przebiła film z wesela.

Jeszcze raz baaaardzo dziękujemy za wspaniałą pamiątkę.

Agatka i Arturek B.

 

 

Zdjęcia są przepiękne takie jakie sobie wyobrażaliśmy. Dziękujemy za zdjęcia i za wszelkie rady przed ślubem  dzięki Tobie o wiele mniej się stresowałam :D Wszystkim Cię polecimy:)

Alicja i Łukasz Jędrzejczak

 

 

Mówiąc krótko zwięźle i wyraźnie PRAWDZIWY ARTYSTA fotografię tworzy przepiękne i ze smaczkiem:D Dziękujemy

Daria i Łukasz

 

 

Genialny fotograf no i oczywiście fantastyczne zdjęcia!!!!! Mamy cudną pamiątkę z naszego ślubu no i przepiękne zdjęcia z Arkadii. Bartek cały czas dba o genialna atmosferę co widać na każdym jednym zdjęciu.

Justyna i Michał Sława

 

 

PROFESJONALISTA w każdym calu. Polecamy wszystkim i bardzo Ci dziękujemy

Basia i Darek Klimczak

 

 

Zdjęcia które dostaliśmy są oszałamiające dopracowane w każdym aspekcie. Każda jedna fotografia jest małym dziełem sztuki. Nie możemy doczepić się nawet jednej drobnostki. Wszystkim polecamy  Bartosza i Magdę jeśli zależy Wam na cudownych wyjątkowych fotografiach zgłoście się do nich.

Dziękujemy

Agnieszka i Krzysztof Zaręba

 

 

 

Copyright Wackermann Bartosz, Website by Wackermann Bartosz,

Fotograf ślubny wykonuje zdjęcia na ślubie cywilnym parze młodej Obrączki ślubne na artystycznym zdjęciu fotografa ślubnego z  łódzkiego kościoła.
Piękne obrączki ślubne na artystycznych fotografiach ślubnych zrobione przez warszawskiego fotografa.
Piękne obrączki ślubne na artystycznych fotografiach ślubnych zrobione przez warszawskiego fotografa.