Fotograf ślubny  z warszawy wykonuje zdjęcia podczas wesela Parze młodej w trakcie zabaw weselnych.
O mnie czyli o nas
FOTOGRAFIA ŚLUBNA
Cenniki łódzkiego fotografa ślubnego zostały pokazane parze młodej w kościele na ślubie i weselu

Nazywam się Bartosz Wackermann i od 8 lat fotografuje zakochanych i szczęśliwych ludzi.

Nieustannie doskonale mój warsztat i techniki pracy, ponieważ dopóki się uczymy pozostajemy młodzi.

To właśnie, dlatego tak dużą wagę przykładam do samodoskonalenia. Fotografia Ślubna jest moją największą pasją, ponieważ łączy w sobie wszystkie dziedziny fotografii od reportażu poprzez portret a na fotografii produktu kończąc.

 

Jestem otwarty na to, co szalone i nietypowe, dlatego jeśli marzycie o sesji w górach lub nad morzem w basenie czy pod palmami na drugim końcu świata nie mogliście lepiej trafić.

 

Wybierając mnie macie pewność, iż otrzymacie zdjęcia na światowym poziomie, co potwierdzają liczne wygrane w konkursach fotograficznych zarówno polskich jak i międzynarodowych.

 

W pracy towarzyszy mi fantastyczna Pani fotograf Barbara Łazicka. Razem współpracujemy już od 7 lat.

 

Oprócz dopracowanego do perfekcji warsztatu artystycznego do pracy artyście potrzebny jest też profesjonalny sprzęt fotograficzny, ponieważ pomimo umiejętności nikt nie poradzi sobie ze złym oświetleniem, warunkami atmosferycznymi, czy awarią sprzętu posiadając ubogiej klasy aparat cyfrowy.

 

Fotografujemy profesjonalnym sprzętem firmy Canon o wartości 42,000zł, posiadamy zapasowe korpusy i obiektywy, nasze zaplecze stanowią profesjonalne lustrzanki cyfrowe CANON 5D Mark III i jasne obiektywy CANON serii L i SIGMA serii Art, poza tym do pracy używamy niezliczonej ilości sprzętu oświetleniowego, dzięki któremu uzyskujemy na zdjęciach efekty rodem z magazynów mody. To właśnie strobizm, czyli techniki oświetleniowe odróżniają nas od konkurencji.

 

Dzięki temu jesteśmy w stanie sfotografować wszystko, wszędzie i niezawodnie.

 

 

 

Copyright Wackermann Bartosz, Website by Wackermann Bartosz,

Fotograf ślubny wykonuje zdjęcia na ślubie cywilnym parze młodej Obrączki ślubne na artystycznym zdjęciu fotografa ślubnego z  łódzkiego kościoła.
Fotograf ślubny  z warszawy wykonuje zdjęcia podczas wesela Parze młodej w trakcie zabaw weselnych.
O mnie czyli o nas
O mnie czyli o nas
O mnie czyli o nas