Po komunii w kościele dzieci idą na komunijną sesję zdjęciową z fotografem artystycznym
OPINIE Naszych klientów
FOTOGRAFIA OKOLICZNOŚCIOWA
Dobry fotograf na chrzest święty ma podejście do dziecka aby zapewnić dziecku komfort w trakcie sesji zdjęciowej w studio

Zaraz po zdjęciach, to właśnie opinie naszych klientów, mówią najwięcej o naszej pasji i pracy.

Zdjęcia wykonane przez Pana Bartosza są po prostu świetne. To idealna dokumentacja chrztu naszego aniołka. Obawialiśmy się nieco jak to wszystko będzie wyglądać, ale widać było duże doświadczenie i świetne podejście do pracy, więc wszystko przebiegało bez najmniejszych problemów.

Marzena i Adam Bartczak

 

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć jakie Państwo dla nas wykonali. Idealnie oddają one charakter naszego syna, a przy tym są piękną pamiątką, którą nie tylko my ale i On sam za kilka lat będzie oglądał z przyjemnością. Zdjęcia są świetne, dynamiczne, żywiołowe i energiczne co po prostu oddaje charakter naszego syna.

Katarzyna, Michał, Mateusz Karczewscy

 

 

To była pierwsza sesja zdjęciowa dla nas i naszego maleństwa. Nie bardzo wiedzieliśmy jak się zachować, ale tutaj niezastąpione okazały się wszystkie wskazówki i rady jakie dał nam fotograf. Dzięki temu wyglądamy na zdjęciach na całkowicie rozluźnionych i niezestresowanych tak ważnym dla nas wydarzeniem.

Joanna, Zuzia i Mateusz

 

 

 

Zdecydowaliśmy się na EL DESIGN z uwagi na zachwycające zdjęcia z innych chrztów. Okazał się to w 100% trafiony wybór, ponieważ nie tylko zdjęcia wyszły wspaniale ale i sama współpraca była bardzo przyjemna i wręcz zamiast nas stresować pomagała się lepiej poczuć

Anna i Piotr Włodarczyk

 

 

Świetne zdjęcia, świetne wykonanie, super zabawa, czasami wręcz zapominaliśmy że to sesja zdjęciowa. Dzięki temu wyglądamy na zdjęciach naturalnie i to dla nas najważniejsze.

Patrycja i Hubert Antczak

 

 

Chcieliśmy mieć po prostu pamiątkę z chrztu Mateuszka, a to co otrzymaliśmy przerosło zdecydowanie nasze oczekiwania. Dostaliśmy piękne, pełne miłości i czułości zdjęcia, które będą nam przypominać przez lata jak cudowny był to dzień. Na pewno jeszcze nie raz się z Wami spotkamy!

Renata, Mateusz i Robert Witkowscy

 

 

Nasz maluch jest pełen życia i dlatego zawsze bardzo trudno nam zrobić Mu jakiekolwiek zdjęcie. Teraz w końcu mamy świetne fotografie idealnie pokazujące żywiołowość naszego synka. Nie sądziliśmy, że fotografowi uda się złapać tyle wspaniałych momentów, które z radością pokażemy naszemu synowi kiedy będzie starszy.

Wiola i Szymon

 

 

Zdjęcia są mega. I to nie tylko w opinii nas jako rodziców, bo wiadomo, że dla nas Oliwia zawsze wygląda słodko, ale i wszyscy znajomi i rodzina są nimi zachwyceni. Oliwia wygląda na nich jak słodki maluch z reklam w telewizji

Dagmara i Adrian B.

 

 

Dziękujemy za zdjęcia i z czystym sumieniem polecimy Was każdemu kto tylko zapyta o fotografa. Jak wspaniałe zdjęcia robicie widać w galerii, to czego nie widać to świetne podejście do dzieci i umiejętność stworzenia sytuacji w których nasze kochane maleństwo mogło pokazać swój charakterek, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Zuzanna i Adam (i mała Ania)

 

 

Najlepiej będzie jeśli chyba po prostu powiem, że jestem zachwycona zdjęciami. Są piękne, pełne emocji i radości. Idealnie oddają klimat tamtego dnia. Najlepiej świadczy o tym fakt, że po otrzymaniu albumu musieliśmy zamówić kolejne dla chrzestnych i dziadków, bo tak bardzo podobały im się zdjęcia.

Marysia i Dawid Zawadzcy

 

Sesja zdjęciowa z Julką była bardzo fajna. Plusem było dla nas to, że wszyscy mogliśmy sobie zrobić z Nią wspólne portrety bo takie zdjęcia po latach wszyscy będziemy oglądać ze wzruszeniem. Sama Julka zdjęciami jest zachwycona i nie może się nimi nacieszyć do dziś.

Maria, Julia, Andrzej Wilkowscy

 

 

Sesja plenerowa to idealny prezent na komunie, nasza córka była w siódmym niebie, bo w końcu która ośmiolatka nie marzy żeby pozować przed obiektywem fotografa jak profesjonalna modelka? Zuzia cały czas powtarza że zostanie modelką i że chce mieć już kolejne zdjęcia wykonane przez Państwa.

Zuzia i rodzice

 

 

Zdecydowaliśmy się na usługi profesjonalnego fotografa, ponieważ od dość dłuższego czasu nie udawało nam się zebrać rodziny w większym składzie, a co ważniejsze uwiecznić tego na fotografiach. Teraz dzięki Eldesign mamy piękne rodzinne portrety, które już dziś zawisły na ścianie naszej sypialni. Patrząc na nie od razu czujemy, że rodzina jest dla nas najważniejsza, a miłość i radość wręcz emanuje z naszych twarzy.

Dominika, Jan i Szczepan Adamski

 

 

Polecamy serdecznie każdemu fotografowanie chrztów przez Pana Bartosza. Wszystko odbyło się bardzo sprawnie, według naszych ustaleń, a efekty są olśniewające. Mamy teraz album pełen pięknych fotografii i tych gdzie wszyscy wyglądają elegancko i dostojnie i takich gdzie jesteśmy roześmiani i wyluzowani. Dziękujemy za współpracę.

Wiktoria i Bartłomiej Szczepaniak

 

 

Po pierwsze świetny kontakt jeszcze przed samą sesją, po drugie w 100% stosujecie zasadę „klient nasz Pan” i umiecie przy tym jeszcze doradzić co będzie najlepsze, pomagacie odnaleźć się przed obiektywem i przełamać się, bo ja na pewno miałam z tym większy problem niż moja córka. W Waszym towarzystwie szybko zaczęłam się czuć bardzo swobodnie i dzięki tej przyjacielskiej atmosferze, na zdjęciach wyglądam świetnie, wręcz jak nie ja :P Polecam Was każdemu kto nie czuje się pewnie przed obiektywem, a chce mieć mimo to pamiątkę na lata.

Agata i Andrzej Kośka

 

 

 

Copyright Wackermann Bartosz, Website by Wackermann Bartosz,

Rodzinna fotografia komunijna robiona przez studio fotografii w Łodzi Zdjęcia portretowe dzieci wykonane w łodzi w studio fotograficznym przez fotografa artystę
Po komunii w kościele dzieci idą na komunijną sesję zdjęciową z fotografem artystycznym
OPINIE Naszych klientów
OPINIE Naszych klientów
OPINIE Naszych klientów