EL DESIGN powstało dzięki naszej pasji i miłości do fotografii jedenaście lat temu. Od tego czasu stale doskonalimy nasz warsztat i techniki pracy. Dopóki się uczymy pozostajemy młodzi, dlatego nieustannie bierzemy udział w warsztatach i szkoleniach, które nie tylko są źródłem wiedzy, ale także inspiracji.

 

Z uwagi na  ogromny wachlarz dziedzin fotografii jakimi się zajmujemy, Członków naszego zespołu dobraliśmy zgodnie z ich specjalizacją, dzięki czemu potrafimy sprostać wymaganiom zarówno Par idących do ołtarza, które pragną uwiecznić magię chwili, jak i Przedsiębiorców, dla których najważniejszy jest perfekcyjnie sfotografowany produkt.

 

Najgorzej idzie nam pisanie o nas i to w dodatku w trzeciej osobie, dlatego wychodzimy z założenia że, to nasze fotografie, opinie klientów i nagrody jakie otrzymaliśmy najlepiej potrafią opowiedzieć o nas i naszej twórczości.

skoro jedno zdjęcie potrafi wyrazić więcej niż 1000 sów ....

...ile opowie piękna fotografia?

FOTOGRAFIA OKOLICZNOŚCIOWA
Dobry fotograf na chrzest święty ma podejście do dziecka aby zapewnić dziecku komfort w trakcie sesji zdjęciowej w studio

Copyright Wackermann Bartosz, Website by Wackermann Bartosz,

Rodzinna fotografia komunijna robiona przez studio fotografii w Łodzi Zdjęcia portretowe dzieci wykonane w łodzi w studio fotograficznym przez fotografa artystę