FOTOGRAF ŚLUBNY ŁÓDŹ ZDJĘCIA BIZNESOWE ŁÓDZKIE FOTOGRAFIA ARTYSTYCZNA W ŁÓDZKIM NAJPIĘKNIEJSZE SESJE PLENEROWE I STUDYJNE, LOTY DRONEM ŁÓDŹ

EL DESIGN

FOTOGRAFIA​ ARTYSTYCZNA ŁÓDŹ

Fotografia rodzinna, chrztowa i komunijna...

Fotografie to uczucia i emocje zatrzymane w kadrze. Dzięki nim będziecie mogli odświeżyć te cudowne wspomnienia, które w magiczny sposób przeniosą Was do najszczęśliwszych chwil w Waszym życiu.

PROFESJONALNA FOTOGRAFIA REPORTAŻOWA

Nasza oferta skierowana jest do Rodziców najbardziej wymagających, potrafiących docenić piękną fotografię, a jednocześnie wiedzących  jak ważne są dla nich wspomnienia. 

Skoro trafiliście do tego działu wcześniej oglądając nasze prace, to ta oferta skierowana jest właśnie do Was. Z niecierpliwością oczekujecie na narodziny waszego Maluszka i zapragnęliście uwiecznić Brzuszek? Może Maluszek już się narodził i chcielibyście uchwycić jego pierwsze chwile na Świecie? Z przyjemnością zorganizujemy i wykonamy sesję dzięki której zdobędą Państwo cudowną pamiątkę na lata.

Profesjonalny fotograf chrztów i komunii...

Fotograf na chrzest Łódź Fotografia komunijna łódź - zdjęcia plenerowe z okazji komunii

Profesjonalna fotografia okolicznościowa to idealnie uchwycony moment na fotografii która pełna jest uczuć i radosnych chwil.
Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas fotografowania komunii świętych i chrztów zarówno w Łodzi i całym województwie Łódzkim podczas naszej 12 letniej kariery w tej dziedzinie fotografii reportażowej z przyjemnością zachwycimy i Was pięknymi zdjęciami. Dzięki nam momenty które nie mogą odejść w zapomnienie będą mogły być przez Was zachowane na zawsze.
TAK - NA ZAWSZE!
Jeśli pragniecie przepięknego, stylowego reportażu z uroczystości takich jak chrzciny komunia Święta, Urodziny czy spotkanie Rodzinne lepiej nie mogliście trafić.
Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia dostępności terminu.  

Fotografia Komunii Świętej

Wasza Pociecha jest dla nas najważniejsza i podczas zdjęć spełniamy nie tylko Wasze oczekiwania, ale także sprawiamy, że sesja będzie świetną zabawą dla Waszego Dziecka. Dzięki naszemu wykształceniu pedagogicznemu świetnie dogadujemy się z dziećmi a nawiązana w ten sposób więź pozwala nam zawsze uchwycić niepowtarzane kadry.

Fotografia Chrztu Świętego

Zdjęcia z chrztu to zazwyczaj pierwsza profesjonalna sesja w jakiej uczestniczy Wasze Dziecko. Dzięki nam te fotografie będą niepowtarzalną pamiątką. Dzieci dorastają bardzo szybko i zanim się obejrzycie ten słodki niemowlak stanie się "prawie dorosłym" nastolatkiem. Wtedy właśnie dzięki fotografiom będziecie mogli zobaczyć jak szybko minął ten czas.

Profesjonaliści z licencją na fotografowanie

Ukończyliśmy profesjonalny kurs organizowany przez achidiecezję Łodzką uprawniający nas do wykonywania fotografii i filmowania podczas ceremoni liturgicznych. Dzięki specjalnym legitymacjom które zawsze mamy przy sobie nie ma obawy, że ksiądz  zabroni mi wykonywać fotografie w kościele- co wiązałoby się z utratą przez Was pamiątki z tego wyjątkowego dnia

Kontakt
Jeśli masz pytania związane z fotografią okolicznościową, komunijną lub chrztową, chcesz upewnić się czy nasz oferta będzie dla Ciebie odpowiednia napisz do nas z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.
e-mail: fotograf@eldesign.pl
 lub telefonicznie: 882-647-991
Wiadomość została wysłana.
Wiadomość nie została wysłana, prosimy spróbować ponownie lub zadzwonić 882-647-991